X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
نقره سنگ
آشنایی با ساختار و ویژگی های سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی و نقره جات
نگارش در تاریخ جمعه 27 بهمن‌ماه سال 1391 توسط نقره سنگ


برای ساختن یک انگشتر زیبا باید مراحل زیادی را طی کرد. ما در تصاویر زیر مرحله به مرحله به شما نشان می دهیم چگونه یک انگشتر ساخته می شود. تا به دستان شما برسد


ادامه مطلب...
نگارش در تاریخ یکشنبه 15 بهمن‌ماه سال 1391 توسط نقره سنگ

شرکت معتبر PMS که به صنعت مد با رنگ سبز مشغول است، رنگ سال آتی را سبز زمردی اعلام کرد.

شرکت رنگ پنتون ، بر پایه تحلیل روانشناسان، خود رنگ سبز ( زمرد) را به عنوان رنگ سال 2013 برگزیده است. این در حالی است که سال 2012، رنگ نارنجی به عنوان رنگ سال انتخاب شده بود.


تابستان امسال، مد تابستانی به رنگ نارنجی بود، همین مساله نشان می دهد که شرکت پنتون اشتباه نمی کند؛ بنابراین، شاید بتوان گفت «رنگ سبز زمردی» رنگ مد امسال خواهد شد.


Leatrice Eisman مدیر اجرایی موسسه ی Pantone درباره انتخاب این رنگ می گوید: "سبز یکی از فراوان ترین رنگ ها در طبیعت است. چشم انسان بیش از هر رنگ دیگری تونالیته های رنگ سبز را در طیف رنگی می بیند".

وی ادامه داد:" این رنگ دارای تاریخچه ی بسیار طولانی است، در بسیاری از دوره ها بصورت نمادین بیانگر حس شفافیت، زندگی دوباره و تازه شدن بوده، چیزی که در دنیای پیچیده امروز شاید نکته بسیار مهمی است.


این رنگ می تواند نقش مهمی در گرایشات معماری داخلی - دکوراسیون منزل و مد ایفا کند".


منبع : جام نیوز
باز نشر : نشریه ی تخصصی طلا و جواهر

نگارش در تاریخ پنج‌شنبه 12 بهمن‌ماه سال 1391 توسط نقره سنگ
هر دو از سنگ کلسدونی به وجود می آیند.چشم ببر از کلسدونی قهوه ای و طلایی که ظاهری شبیه به چشم ببر دارد و چشم شاهین از کلسدونی آبی به وجود می اید.

با جلو و عقب بردن این سنگ در دستتان یا حرکت به چپ و راست به ارامی میتوان درک بهتری از این اسم که بر روی انها گذاشته اند پی برد.

خواص درمانی:

چشم ببر: برای بچه هایی که از نظ روحی سرکوب شده اند بسیار مفید است و روحیه آنها را تقویت میکند.

چشم شاهین: برای تقویت نیروی چشم، برطرف کردن خستگی چشم ها و زخم های چشمی بسیار کارآمد است.

نگارش در تاریخ جمعه 6 بهمن‌ماه سال 1391 توسط نقره سنگ

هر چند وقت تعدادی از سایت های مفید در زمینه سنگ های قیمتی ا بای شما دوستان در وبلاگ نقره سنگ قرار میدهم.

1-بزرگترین فروشگاه جواهرات نقره ایتالیایی و ایرانی

این فروشگاه از اعتبار بالایی برخوردار است و از چند سالی که به روش اینترنتی شروع به فعالیت کرده به دلیل قیمت مناسب و صداقت و پشتکار بالایی که در این کار داشته سبب شده که روز به روز به مشتریانآن افزورده شود. این شرکت با داشتن کارگاه ساخت جواهرات نقره و در ارتباط بودن با چندین معادن سنگ های قیمتی در ایران موفقیت های زیادی کسب کند.مدیر این شرکت با سفر به کشورهایی نظیر تایلند و خرید جواهرات به روز و مد بازار جواهرات نقره در ایران را تحولی در ان به وجود آورده است.

آدرس فروشگاه سایت:

http://javaheribina.com/


2-اولین و تنها نشریه تخصصی طلا، نقره، ساعت و آنتیک ایران

این نشریه از سال 78 شروع به فعالیت در این زمینه کرده است. این نشریه ماهانه بوده و به دو صورت الکترونیکی و چاپی در اختیار علاقه مندان قرار میگیرد. در این مجلات اطلاعات روز در مورد سنگ های قیمتی ساختار آنها و علم نوین در این زمینه و اخبار و اطلاعات مفیدی برای علاقه مندان و اشخاصی که در این زمینه فعالیت دارند قرار میدهد.

ادرس سایت نشریه طلا و جواهر

http://www.talajavaher.net


3-مجتمع فنی اموزشی گوهر شناسی و طراحی جواهرات


اولین و تنها مجتمع فنی، آموزشی گوهر شناسی (شناخت سنگ های قیمتی و نیمه قیمتی) و طراحی جواهرات با رایانه (طراحی به صورت 3 بعدی و پیشرفته) می باشد.

این مجتمع افتخار دارد که به عنوان اولین مجتمع آموزشی مورد تأیید اتحادیه کشوری طلا و جواهر، با عقد قراردادی اقدام به آموزش همکاران و اعضای محترم اتحادیه های مختلف در استان های کشورمان باشد که فارغ التحصیلان در پایان دوره موفق به اخذ مدرک بین المللی اتحادیه کشوری طلا و جواهر با تأیید شورای اصناف کشور، وزارت بازرگانی، اتحادیه کشوری طلا و جواهر و مجتمع فنی گوهر پارسیان می شوند.

این جتمع به تازگی آموزش از راه دور را راه اندازی کرده تا کسانی که مشکل دوری راه و کمبود وقت دارند بتوانند در این دوره هاشرکت کنند و مدرک کارشناسی در زمینه جواهرات بگیرند.

ادرس سایت:

http://www.gigparsian.com

ابزار وبلاگ

قالب وبلاگ

دانلود فیلم